Author: z***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حلووووووووووو
顏色: 紫色
Price: HK$158.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Purple |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Movie |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 240 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb25081193549590702 |
Author: z***4
Date:
Review: حلووووووووووو
顏色: 紫色
Author: 5***2
Date:
Review: Super de buena calidad, son muy fáciles de poner y se acomodan muy bien
顏色: 紫色
Author: j***0
Date:
Review: Está hermosa, no se le caen los cabellos, ligera y se ajusta bien
顏色: 紫色
Author: o***s
Date:
Review: Value for money: excelente Easy to wear: si super fácil Comfortable to wear: si Hairstyle stylishness: muy bonito muy natural
顏色: 紫色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.